6. Kurtide Kergejõustiku Euroopa Meistrivõistlused 13. -19. juuli 2003.a. Tallinna Kadrioru Staadion

Ajakava  | Eesti Kergejõustiku Koondis  | Osalevad riigid  | Avalehele
Galerii | Tulemused | Medalite kokkuvõte | Eesti medalid | In English

Austatud Euroopa kurtide kergejõustiku meistrivõistluste osavõtjad ja treenerid, armsad sõbrad.

Mul on au öelda teile tere tulemast iidsesse Tallinna väga esinduslikele kuuendatele Euroopa kurtide kergejõustiku meistrivõistlustele. Olete tulnud 22 erinevalt suurelt ja väikselt maalt ühinevas Euroopas. Teie seas on paljud eelnevate Euroopa ja maailmameistrivõistluste võitjad. Tervitame teid ja loodan, et saavutate silmapaistvaid tulemusi ka Tallinna võistlusradadel. Meie kõige soojemad tervitused neile sportlastele, kes esmakordselt osalevad Euroopa meistrivõistlustel. Lubage soovida teile Tallinnas suurt edu, uute isiklike rekordite püstitamist rõõmuks ning uhkuseks iseendale ja teie rahvusmeeskondadele.

Te teate, et 2003. aasta on Euroopa Puuetega Inimeste aasta. Käesolevad meistrivõistlused on suurim rahvusvaheline spordisündmus Eestis, millega tähistame seda aastat barjääride murdmiseks erivajadustega inimestele Euroopas. Tallinnas viibimise ajal näete meie saavutusi ja probleeme integratsiooniprotsessis. Mul on rõõm tõdeda, et viimase aastakümne tähtsaim läbimurre Eestis on erivajadustega inimeste eriliste vajaduste tunnustamine avalikkuse poolt. See võimaldab algatada uusi programme hariduse omandamiseks, tööhõiveks ja vaba aja veetmiseks. Euroopa meistrivõistlused köidavad suurt tähelepanu Tallinnas ning kogu Eestis ja saavad oluliseks lootuse ja uue energia allikaks kuulmispuudega inimestele.

Teie päevad Tallinnas on täis võistlusi, kultuurisündmusi, uute sõprade leidmist ja vanade sõprade taaskohtumisi. Loodan siiralt, et leiate aega käia meie vanalinnas, näha ajaloolisi hooneid ja kirikuid, kitsaid tänavaid ja linnamüüri. Tallinn on muinasjutt meie endi jaoks. Oleksin rõõmus, kui leiaksite Tallinnast oma muinasjutu, mille saate viia koju teie peredele ja sõpradele.

Soovin teile päikselisi päevi Tallinnas ja meeldejäävaid sportlikke tulemusi. Olete alati teretulnud taas Tallinna.Toomas Sepp

Korralduskomitee esimees
Tallinna Linnasekretär


Copyright © 2003 - 2005 Eesti Kurtide Spordiliit. Kõik õigused reserveeritud. Webmaster.